Oferta nasienia buhajów ras: Simental mleczny, Simental mięsny, Brown Swiss.

Simental Mleczny / Fleckvieh

   Wycena Genomowa

GZW – Indeks hodowlany          MW – Indeks mleczny          FW – Indeks mięsny          FIT – zdrowotność          ND – Długowieczność

Nazwa buhajaWycenaGZWMWFWFITMleko (kg)Tłuszcz (%)Tłuszcz (kg)Białko (%)Białko (kg)NDPłodnośćPorody - czynnik ojcowskiKaliberUmięśnienieNogi i raciceWymięCena
(zł / 1 porcja)
GS HOT DOG142124105126+1116-0,17+31-0,03+3612810410894103115104110
GS METRIS Pp140129101122+870+0,12+47+0,05+351191141029798106122140
VULCANUS140127110121+590+0,22+44+0,14+331111211181029611211090
GS MC BAUER Pp139123113121+998-0,11+31-0,03+33119114109109100112109120
GS DUPLEX137131113108+1267-0,06+47-0,05+4010610710112096104107100
MEGAFIT Pp13512399123+816+0,04+38+0,00+29119121101108106110116110
MALIBO Pp135122100124+611+0,12+36+0,05+2611811710810993106113100
MASSIMO P*S134130107107+1316-0,13+42-0,05+42114104961149810510990
GS MYFUERST PP134124110113+1438-0,30+30-0,15+361141141021089510010990
INVERNESS133130116103+785+0,14+46+0,15+41941021051209810110280
GS HIEBLER131115114119+878-0,19+19-0,10+2212010110010310010511170
GS SUPPORT Pp129108111127+78+0,19+19+0,04+612413110710610110211260
HARDROCK PP125126104101+966+0,04+44-0,04+31109921169910010211570
GS HECKEL Pp12011496115+305+0,17+27+0,04+1510212310511110110710340

   Wycena Tradycyjna

GZW – Indeks hodowlany          MW – Indeks mleczny          FW – Indeks mięsny          FIT – zdrowotność          ND – Długowieczność

Nazwa buhajaWycenaGZWMWFWFITMleko (kg)Tłuszcz (%)Tłuszcz (kg)Białko (%)Białko (kg)NDPłodnośćPorody - czynnik ojcowskiKaliberUmięśnienieNogi i raciceWymięCena
(zł / 1 porcja)
HOCHOBIR139116119122+716-0,03+27-0,05+2111511399102103102108100
MEVERIK Pp136126113107+1317-0,16+40-0,10+37112102102104979112890
GS SALVATORE136115111124+1137-0,31+18-0,17+24116128991239211110980
GS HUNGARO134121114115+804-0,09+25+0,07+3511311010211310611211080
GS WINTEN132119101116+1050-0,20+25-0,08+301171001061051069910290
GS WUNDAWUZI131105109128+371-0,14+3-0,02+11125116107971109913690
MONORON13011799120+415+0,14+30+0,08+2111711010410511010911280
MEGASTAR Pp12912591112+296+0,45+51+0,16+251071099810210410112390
SPIRITUS12711391124+591-0,02+23-0,05+16129114111919412111670
GS SPUTNIK125108111117+547-0,11+13-0,08+1211311911710210310511070
PAOLO121114103110+299+0,10+21+0,09+1911211010110410010810250
GS SPOTIFY11310791111+206+0,03+11+0,03+1010810810512310311011935

Brown Swiss

   Wycena Genomowa i Tradycyjna

GZW – Indeks hodowlany          MW – Indeks mleczny          FW – Indeks mięsny          FIT – zdrowotność          ND – Długowieczność

Nazwa buhajaWycenaGZWMWFWFITMleko (kg)Tłuszcz (%)Tłuszcz (kg)Białko (%)Białko (kg)NDPłodnośćPorody - czynnik ojcowskiKaliberUmięśnienieNogi i raciceWymięCena
(zł / 1 porcja)
GS BOMBASTIC134117105120+718-0,08+23-0,02+2412011110310111010411280
GS VECONDIOS Pp131127104101+968+0,00+41+0,00+351039392112101106113110
HOTROCKET131119110113+373+0,25+36+0,07+191071059011210910410980
GS NEW YORK127 *11896105+910-0,12+28-0,09+2510010110510610711111280
GS VORTEIL123 *11589106+625-0,02+25-0,04+191001131031101031079850
SAGAN P*S103 *1089292+257+0,01+12+0,04+129195115100799711435

*wycena tradycyjna